Cześć!

Nazywam się Ania Witowska i od ponad 13 lat uczę kobiety tworzyć piękne życia na własnych zasadach. Na własnych zasadach, czyli jak?

Tak abyś mogła się spełniać. Abyś miała czas na przeżywanie życia oraz spędzanie go z bliskimi osobami. Abyś mogła doświadczać, podróżować, rozwijać się i realizować swoje cele i marzenia. I co najważniejsze abyś mogła za powyższe zapłacić swoimi pieniędzmi.

A to wymaga innego myślenia o pieniądzach, zmiany mentalności oraz mądrzejszego podejścia do zarabiania.

Moje początki były bardzo skromne… W wieku 16 lat zostałam Mamą i wyrzucono mnie ze szkoły. Pomimo tego, że wszyscy mnie przekreślili, walczyłam… nie o siebie, bo siebie nie lubiłam, ale o lepsze życie dla mojego syna. Narobiłam tonę długów, zaliczyłam potężną depresję, kilka chorób, które prawie przekreśliły moje życie, ale nie poddałam się.

Gdy byłam na symbolicznym dnie, obiecałam sobie, że kiedyś będą pomagać kobietom sięgać po lepsze życie, co od lat robię.

I tym wszystkim będę dzieliła się z Tobą na tym blogu.

Byłam ekspertem w:

Zaczynałam swoją karierę w wypożyczalni kaset wideo, następnie pracowałam w hurtowni kosmetycznej, potem jako przedstawiciel handlowy po 14 godzin na dobę…

i to wtedy właśnie odważyłam się przejść na swoje i zacząć własny biznes.

Robiłam rękodzieło, miałam własne sklepy, byłam fotografem, eksporterem kosmetyków,  trenerem rozwoju osobistego.

Pracuję dla siebie od ponad 20 lat, co pozwoliło mi zebrać ogrom praktycznego doświadczenia i przetestować różne modele zarabiania. Giełda zdecydowanie w nich wygrywa!

Stworzyłam od zera trzy osobiste marki oraz kilkanaście autorskich programów. Miałam przyjemność przetrenować kilkanaście tysięcy kobiet oraz być ekspertem w Wysokich Obcasach pracy, Forbesie, Pani, Interii, Ohme oraz Polsacie. Napisałam dwie książki, które były bestsellerami w Empiku. 15 lat temu zakochałam się w giełdzie i koncepcie, że Twoje pieniądze mogą pracować dla Ciebie i zarabiać Ci kolejne pieniądze.

Prywatnie jestem Mamą Mateusza oraz Piotra oraz opiekunką dwóch kudłaczy: Poppiego oraz Hushiego. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii, bo nie lubię zimna. Kocham ocean, podróże i dobre jedzenie.

Większość ludzi w to nie wierzy, ale jestem introwertykiem.

Potrafię słuchać ulubionej piosenki po kilkanaście razy (czym doprowadzam moich bliskich do szału). Moją największą słabością są ćwiczenia fizyczne. Jestem uparta i szczera, co wiele osób wkurza. Uwielbiam odkrywać nowe rzeczy i zadawać sobie pytanie: “ciekawe jak daleko w życiu mogę zajść”.

Gdy będąc nastolatką zaszłam w ciążę to usłyszałam, że skończę w zieleni miejskiej. Wspominam o tym aby Ci pokazać, że nieważne gdzie zaczynasz i jak trudne są Twoje początki. Ważne, gdzie postanowisz dojść!

Zajrzyj do zakładki Kalkulator i Pobierz Bezpłatnie