1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet, na stronie https://kobietazarabia.com/ której właścicielem jest firma ANNA MARIA WITOWSKA, Avda Andalucía 2, Edif. Mirador de la Cala, bq. 2, apt. 5M, 29680 Estepona, Málaga, NIP IVA: ESY5534068Y, NIE 0Y5534068Y.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia, następnie dokonać zapłaty przy pomocy Przelewy24 albo PayPal

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy płatność zostanie zaksięgowana na koncie sklepu

4. Produkty dostarczana są drogą elektroniczną

5. W przypadku niedostępności części towarów (warsztaty-brak miejsc) objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

6. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

8. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

9. Z uwagi na charakter sprzedawanych produktów oferowanych za pośrednictwem strony www.kobietazarabia.com informujemy iż zakup jest ostateczny i nie przysługuje od niego prawo zwrotu środków, chyba, że:

a) utwory zakupione są wadliwe (utwór wadliwy to taki, którego treść, bądź ścieżka dźwiękowa jest nieczytelna bądź zniekształcona)

b) pomimo wzięcia aktywnego udziału w całości warsztatów uczestniczka nie odczuje żadnej poprawy na lepsze (poprzez aktywny udział rozumiemy – bycie codziennie aktywną w grupie, odpowiadania na zadane pytania, realizowanie zadań).

Jeśli uważasz, że masz prawo do otrzymania zwrotu środków, prześlij swoją prośbę wraz z uzasadnieniem na adres: kontakt@kobietazarabia.com