Jak zacząć inwestować i stać się Mądrą Inwestorką?

2 komentarze

Chcesz wiedzieć jak zacząć inwestować i stać się Mądrą Inwestorką?

Pomogę Ci i pokażę kroki, które do tego prowadzą.

Krok pierwszy

Trafiasz na mój profil, czytasz, oglądasz i ta cala giełda i inwestowanie wydają Ci się nierealne. Gdzie niby Ty miałabyś zacząć to robić? Jakim cudem, skoro nic o tym nie wiesz? To zupełnie normalna reakcja i większość kobiet tak się czuje. Wynika to z tego, że przez większość życia słyszymy o tym jaka to giełda jest straszna, trudna i nie dla nas. I ponieważ nie rozumiemy jak to działa – boimy się tego i przekreślamy to.

W tym kroku masz po prostu wytrzymać i przejść do kroku drugiego.

Krok drugi.

W tym kroku namawiam Cię do zadania sobie kilku prostych pytań. Bo dzięki tym pytaniom przestaniesz trzymać się tego co dzisiaj zakładasz i zaczniesz ciut inaczej myśleć. Czy Twoje obecne zarabianie działa? Od ilu lat już tak zarabiasz i co udało Ci się zbudować? Kiedy będziesz mogła przestać pracować, bo zbudujesz dla siebie wystarczające zaplecze finansowe?

Odpowiedzenie sobie na te pytania prawdopodobnie ZATRZYMA CIĘ TROCHĘ i wytrąci z tego samego myślenia – co jest bardzo dobre! Bo dzięki temu zaczniesz ze zrozumieniem słuchać i czytać. I coraz więcej zacznie do Ciebie docierać!

I to jest moment kiedy możesz przeczytać od deski do deski bloga, posłuchać podcastu, czy obejrzeć wideo. Ja nazywam to ROZCIĄGANIEM myślenia i zobaczenia, że da się inaczej do pieniędzy i zarabiania podchodzić. Brawo Ty jeśli to całe rozciąganie myślenia robisz!

Krok trzeci

Dociera do Ciebie, że coś musisz zrobić aby zacząć mniej pracować i więcej zarabiać, ale włączają Ci się obawy, czy aby na pewno można mi zaufać? Co jeśli się odważysz, zaufasz mi i Cię oszukam? Rozumiem te obawy, bo ja mam złotą zasadę, że zanim ktoś stanie się moim mentorem – to sprawdzam co klienci tej osoby o niej mówią. Bo wiesz jak to jest, obiecywać można wszystko, ale o tym czy nauczyciel jest dobry – świadczą nie jego obietnice, ale studenci, a w moim przypadku Mądre Inwestorki.

Więc to jest moment abyś poczytała opinie, pooglądała rozmowy, możesz nawet napisać do dziewczyn, które w komentarzach piszą, że inwestują, abyś przekonała się, że jest to realne.

Oprócz tego warto abyś poznała moją historię i zobaczyła ile lat już pracuję z kobietami. Ponad 13! Dużo prawda? To, że pisałam jako ekspert w Pani, Interii, w Wysokich Obcasach Pracy, Ohme, w Polsacie, a ostatnio był ze mną wywiad w Forbsie – świadczy o tym, że jestem wiarygodnym ekspertem.

To jest też moment kiedy wiele osób pyta: dlaczego dalej pracuję, skoro odniosłam sukces? Odpowiedź jest banalnie prosta. Wierzę w ideę, którą powtarza Tony Robbins, że gdy odnosisz sukces, to pomagasz innym go także odnieść. I dlatego walczę jak lwica o kobiety i edukuję je finansowo.

Krok czwarty

Na tym etapie już wiesz jak zacząć inwestować. To jest po prostu decyzja, że zdobędziesz zawód na życie i wejdziesz poziom wyżej w zarabianiu – czyli staniesz się Mądrą Inwestorką. Możesz pobrać bezpłatny Mini Kurs aby się upewnić, że to jak tłumaczę do Ciebie trafia. I aby zobaczyć ile możliwości zarabiania jest na giełdzie. To jest tak zwane określenie się i decyzja, że zaczniesz więcej zarabiać. Aby dołączyć do programu możesz wybrać płatność od razu, krypto, płatności odroczone lub raty bankowe (napisz na pocztę jeśli potrzebujesz pomocy przy zapłacie w innej walucie).

Chwilę po dołączeniu do programu dostaniesz maila powitalnego od mojej asystentki. Dzięki temu będziesz wiedziała, że jesteś w dobrych rękach i co masz zrobić po kolei. Przekonasz się także jak rewelacyjna może być obsługa klienta, która naprawdę o klienta dba! Kontakt z pocztą jest dostępny przez 7 dni w tygodniu!

Już po pierwszych lekcjach przekonasz się, że coś co wydawało Ci się “skomplikowane”, da się zrozumieć, bo tłumaczę to po kobiecemu. Dzięki temu bardzo szybko zaliczysz poczucie pierwszego zwycięstwa i dumy z siebie, bo okaże się, że rozumiesz więcej na temat zarabiania niż większość ludzi (może nawet Twój partner hi hi hi)

To co jest też mega fajne zobaczenie, że pieniądze są dosłownie wszędzie. To potężnie otwiera oczy i sprawia, że Inwestorki mówią “szkoda, że wcześniej nie zaczęłam inwestować”!

Po 6 lekcji dostaniesz dostęp do Grupy Wsparcia dla Mądrych Inwestorek, dzięki której podniesiesz swoje standardy – widząc ile kobiet inwestuje. To także świetna okazja aby nawiązać fajne kontakty, bo w grupie jest mnóstwo ambitnych kobiet.

Moduł o mentalności pomoże Ci wejść poziom wyżej nie tylko finansowo, ale i życiowo. Staniesz się bardziej przebojowa, odważna i bardziej uwierzysz w siebie. I tak, tak, to też jest w programie!

Małymi kroczkami przejdziesz od lekcji do lekcji i założenia konta u brokera (w grupie są dwa pomocne wątki o tym). Potem patrząc na listę akcji, która jest w programie, sprawdzisz co Cię się opłaca. Następnie poczekasz na czerwony dzień i kupisz pierwszą akcję! I pewnie napiszesz mi o tym, bo mnóstwo dziewczyn to robi. Dlaczego tylko jedną akcję? Bo uczysz się budować solidne fundamenty i oswajać się z inwestowaniem. Robisz symbolicznie trzymana za rękę (bo możesz pytać w grupie) małe kroki do przodu i dzięki temu czujesz się bezpiecznie. TU przeczytasz jak wygląda dzień Inwestorki

Teraz już wiesz jak zacząć inwestować i stać się Mądrą Inwestorką.

Im szybciej decyzję podejmiesz – tym szybciej efekty zobaczysz!

Dołącz więc dzisiaj tutaj!

Ania Witowska

Foto: Andrea Piacquadio Pexel

2 komentarze. Zostaw komentarz

 • Aniu wszystko to prawda, święta prawda ale w co inwestować jak wszystkie “bardzo dobre” firmy są tak wysoko? Jak spadną, to trochę. W co więc tak ambitnie zainwestować? Patrząc do przodu.

  Odpowiedz
  • …ale o czym Ty piszesz kochana?? ja wczoraj kupiłam 3 świetne firmy z listy i już jestem na nich na plusie

   To kwestia patrzenia na listę i na ceny 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Przeczytaj również

Na którym poziomie świadomości finansowej jesteś?
5 rzeczy, które musisz zobaczyć odnośnie swoich finansów