Jak zarobić na giełdzie

Jak zarobić na giełdzie 80% w miesiąc?

8 komentarzy

Jeśli czytasz i oglądasz to co nagrywam  i zastanawiasz się

jak szybko na inwestowaniu da się zarobić?

to w tym poście znajdziesz odpowiedzi. Zacznę od tego, że większość nas kobiet jest dość niecierpliwa. Chcemy mieć efekty natychmiastowo. A jeśli okazuje się, że musimy poczekać, to często rezygnujemy z celu i nawet nie zaczynamy.

To podejście niestety działa przeciwko nam,

ponieważ czas i tak mija. I zamiast pracować na naszą korzyść i przynieść nam efekty, zostaje stracony na zawsze. I pieniądze, które w tym czasie mogłysmy zarobić także.  Znam setki kobiet, które latami szukają czegoś co będzie szybkim i łatwym rozwiązaniem. Przez te lata mogły kilkakrotnie pomnożyć swoje zarobki, podnieść standard życia i uwolnić się od obecnego sposobu zarabiania – gdyby tylko zaczęły.

Ja nazywam to “niuansem w mentalności”

który przesądza o tym czy staniesz się kobietą zamożną, czy też przeżyjesz życie jako kobieta przeciętnie zarabiająca. Ten niuans bazuje na różnicy pomiędzy ludźmi bogatymi, a biednymi. Ludzie bogaci planują swoje życie i finanse kilka lat do przodu, a ludzie biedni, planują co zrobią wieczorem. Bogaci zaczynają inwestować niezależnie od tego ile czasu zajmie im czekanie na zyski. Bo liczy się to, że ich pieniądze będą robić kolejne pieniądze i staną się bogatsi. Biedni nie zaczynają wcale, bo nie potrafią poczekać i dlatego na zawsze biedni pozostają.

Wracając jednak do pytania postawionego w tytule:

Jak zarobić 80% w miesiąc?

1. Podstawowa rzecz, to być na giełdzie i być inwestorką. Jeśli tylko myślisz o tym, że chcesz pomnożyć swój kapital, ale nawet nie znasz zasad, to jakim cudem miałabyś te pieniądze zarobić? Aby wykorzystać okazję, musisz rozumieć giełdę, a aby zrozumieć giełdę, musisz się jej nauczyć.

Gdybym w tym momencie powiedziała Ci, że jest super okazja na zarobek, to zmarnowałabyś ją! Bo nie wiedziałabyś jak kupić, za ile kupić, gdzie kupić, co kliknąć itp. Nie wiedząc co masz zrobić, nic byś nie zrobiła i przegapiłabyś kolejną okazję. Nie wiedzą jak to działa, przekreśliłabyś świetny deal, myśląc, że to “ryzykowne”, a w tym czasie inni na spokojnie weszli by w to i zarobili pieniądze. Więc pierwszy krok aby tak fajne zyski mieć, to stać się Inwestorką

2. Jeśli już inwestorką jesteś, to sprawdzasz listę z programu z moimi notatkami. Czyli to jakie są firmy, ile są warte, jaka jest dzisiaj cena, jak wygląda wykres i ile możesz zarobić. Im częściej to robisz, tym bardziej naturalne się to dla Ciebie staje. To mniej niż godzina dziennie, piszę o tym tutaj, każdy znajdzie na to czas!

Zaczynasz traktować to jak szukanie okazji w sklepie. Akcje przestają być czymś “odległym i zarezerwowanym dla maklerów”, a stają się czymś naturalnym i znajomym. Jak biznes znajomego na ulicy, powaga.

3. Wiedząc ile możesz zarobić, czyli jak możesz pomnożyć swoje pieniądze – kupujesz akcje. Albo polujesz na moment kiedy cena mocno poleci w dół, bo coś się wydarzyło (cena będzie niższa, ale wartość ackji taka sama!) Albo wybierasz coś co jest bardzo nisko i czeka na symboliczny moment, na przykład wyniki finansowe i zaczyna iść do góry jak szalone. Im częściej patrzysz na akcje z listy, tym łatwiej jest Ci to wyłapać.

I to tak naprawdę cała filozofia zarabiania na giełdzie.

Gdy do chęci zarabiania dodasz wiedzę z programu Mądra Inwestorka, dodasz mentalność czyli myślenie jak ludzie bogaci w dłuższej perspektywie czasu, to wszystko stanie się proste.

I oczywiście miło jest widzieć, że jakieś akcje zrobiły Ci 80% w miesiąc (palantir), czy inne 130% czy 150% w kilka miesięcy. Ale jeszcze milej jest widzieć, że z osoby, która wiecznie miała wymówki i bała się i szukała “metody cud na szybkie wzbogacenie się”, stałaś się zadbaną finansowo kobietą, która zarabia na giełdzie.

I tego z całego serca Ci życzę. Zacznij od dzisiaj, a efekty przyjdą. Szkoda przegapiać kolejne okazje.

Ania Witowska

foto: Karolina Grabowska pexel

8 komentarzy. Zostaw komentarz

 • Trzeba przede wszystkim zacząć. Osld samego chcenia i myślenia u zastanawiania się nic sie nie wydarzy

  Odpowiedz
 • Na wszystko potrzeba czasu więc im szybciej zaczniesz tym więcej zarobisz.

  Odpowiedz
 • Święta prawda, jestem w trakcie kursu Mądra inwestorka, 3 dni temu zrobiłam sobie prezent na dzień Mamy i kupiłam pierwsze akcje i już widzę, że gdybym się tak nie ociagala miałabym zysk na Microsofcie bo to planowałam kupić na początku ale zanim założyłam konto u brokera przelalam pieniądze i mogłam dokonać zakupu firma wystrzeliła już w górę. Ale nic straconego bo na liście jest mnóstwo innych wartościowych firm i szczerze jestem z siebie bardzo dumna, że jeszcze przed skonczeniem kursu jestem posiadaczką innych akcji a to dzięki Tobie Aniu, zmotywowalas mnie do dzialania bo tak jak piszesz od samego myślenia pieniądze nie przyjdą 😊🥰😘

  Odpowiedz
 • Szukanie okazji, decyzja, cierpliwosc oraz zmiana myslenia na mentalnosc milionera

  Odpowiedz
 • Pieniądze są efektem naszych działań , im więcej się zaangażujemy i weźmiemy za nie odpowiedzialność tym lepsze będą rezultaty. Tak jak Ania napisała , szkoda przeganiać kolejne okazje , jakby trzeba obudzić sie z marazmu i zacząć .
  Uwielbiam to zdanie : ,, Stałaś się zadbana finansowo kobietą’’ Mam nadzieje ze kiedyś to będę ja 💸🙂

  Odpowiedz
 • “Ludzie bogaci planują swoje życie i finanse kilka lat do przodu, a ludzie biedni, planują co zrobią wieczorem.”

  Rezonuje we mnie to zdanie.

  Daje do myślenia. Jak zawsze.

  Odpowiedz
 • Co raz bardziej to do mnie przemawia. Kupiłam program, cierpliwie uczę się z lekcji na lekcję. Powoli otwiera się mój umysł na nową wiedzę.

  Odpowiedz
 • Zawsze wierzyłam, że nic nie dzieje się przypadkiem. I tak też się stało gdy trafiłam na kurs Ani Witowskiej. Nigdy totalnie nic nie miałam wspólnego z giełdą, nawet nie myślałam że kiedyś będę inwestować, była to dla mnie totalna abstrakcja. Szukałam możliwości żeby stać się choć trochę niezależna finansowo, a kurs Ani spadł mi jak z nieba. Sposób w jaki kurs jest prowadzony, aoza spokoju jaką jest Ania, to było to czego potrzebowałam i dalej potrzebuje. Największym zaskoczeniem było to, że wiedza przekazana jest w bardzo dostępny sposób co zmieniło moje podejście do giełdy, do domowych finansów ale i przestawiło moje myślenie na codzienne życie. Wiem że chcę wiecej osiągnąć i dążę to tego dla moich dzieci, mojej rodziny ale przede wszystkim dla siebie. Mimo że już kilka m-cy inwestuje na giełdzie co niesie spore emocje, ja dzięki niej stałam się bardziej rozważna i o dziwo spokojniejsza. Szczerze polecam kurs każdej kobiecie, ogromna ilość wiedzy, fantastyczna osoba prowadząca która nas nie zostawia ale czuwa nad nami cały czas, nad poprawą naszych wyników i mentalności. Aniu dziękuję że jesteś i nie przestawaj nad nami pracować 🥰

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Przeczytaj również

Przekonania, które blokują Cię przed zarabianiem
3 kroki do myślenia strategicznego i większych pieniędzy